Skiplink: Przejdź do treści
Menu dostępności zamknij
FACEBOOK
BIP
Kontakt
Dokumenty do pobrania
Aktualności / Komunikaty

Szkoła Podstawowa w Trzebuni laureatem konkursu “Mierzymy się ze smogiem”

Szkoła Podstawowa w Trzebuni wzięła udział w konkursie organizowanym w ramach projektu Edukacyjnej Sieci Antysmogowej (ESA), realizowanym przez  NASK – Państwowy Instytut Badawczy  „Mierzymy się ze smogiem” i wygrała pakiet edukacyjny, zestaw do prowadzenia pomiarów jakości powietrza rozbudowany o ekran wewnętrzny do prezentacji bieżącego stanu powietrza oraz treści edukacyjnych na temat smogu.

Ekran edukacyjny to dodatkowe narzędzie do prowadzenia angażującej edukacji ekologicznej w naszej szkole – dzięki niemu uczniowie i nauczyciele otrzymali stały dostęp do wyników pomiarów oraz treści edukacyjnych na temat zanieczyszczeń powietrza oraz zyskali dodatkowe narzędzia do realizacji podejmowanych działań na rzecz poprawy jakości powietrza.